fbpx

PromethION Promo!

PromethION Promo!

Tylko do końca grudnia obowiązuje promocja cenowa na analizę z wykorzystaniem PromethIONa.

promocja na sekwencjonowanie nanoporowe z wykorzystaniem PromethIONa

Możliwości wykorzystania PromethIONa w zakresie sekwencjonowania nanoporowego są ogromne. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej!

Publikacja w Comunications Biology (Nature Springer)

Publikacja w Comunications Biology (Nature Springer)

Bardzo duży sukces naukowy członków zespołu genXone! Niemal w 3. urodziny naszej firmy, pojawia się publikacja w Comunications Biology (Nature Springer), a wśród autorów: prof. Łukasz Krych i dr Maciej Sykulski.

Artykuł opisuje rewolucyjną metodę identyfikacji bakterii na poziome gatunku i rozróżniania szczepów – ON-rep-sec ,opracowaną przez Uniwersytet Kopenhaski przy współpracy z genXone. Niskie koszty sprawiają, że jej wykorzystanie może stać się powszechne.

screen z artykułu w Communities Biology nt metody on-rep-sec
Źródło: https://www.nature.com/articles/s42003-019-0617-x?fbclid=IwAR3ZdJMvMq8n5yMpY9GNwxEOcibQCoKcypOUM70NUdR3SX3yD78Y-4beqMo

👉https://go.nature.com/2pi3lAH

Mamy prawdziwego ninja w zespole genXone!

Mamy prawdziwego ninja w zespole genXone!

Pierwszy weekend października zmienił Łódź w centrum bioinformatyki. Stało się to za sprawą pracowni Biobank Uniwersytetu Łódzkiego, organizatora hackathonu bioinformatycznego BioNinja Challenge 2019.

Logo BioNINJA CHALLENGE 2019

Zwycięzcami BioNinja Challange 2019 zostali członkowie grupy Grumpy Hackers, a wśród nich członek zespołu genXone – dr Maciej Sykulski. Serdecznie gratulujemy!!

Piszą o nas!

Piszą o nas!

W lipcu w Głosie Wielkopolskim, a następnie w kilku innych tytułach prasowych, pojawił się obszerny artykuł: „W Poznaniu dojdzie do rewolucji w dziedzinie genetyki? Przyszłość to badania cyfrowe i DNA w zasięgu ręki”.

screen z artykułu w Głosie Wielkopolskim na temat genXone
Źródło: https://plus.gloswielkopolski.pl/w-poznaniu-dojdzie-do-rewolucji-w-dziedzinie-genetyki-przyszlosc-to-badania-cyfrowe-i-dna-w-zasiegu-reki/ar/c1-14284737

Artykuł przybliża specyfikę pracy zespołu genXone, historię firmy i sylwetkę Prezesa – Michała Kaszuby.

Zapraszamy do lektury: https://plus.gloswielkopolski.pl/w-poznaniu-dojdzie-do-rewolucji-w-dziedzinie-genetyki-przyszlosc-to-badania-cyfrowe-i-dna-w-zasiegu-reki/ar/c1-14284737