fbpx

Specjalista ds. sprzedaży usług laboratoryjnych

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY USŁUG LABORATORYJNYCH

Główne zadania i obowiązki:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskanie Klientów oraz sprzedaż bogatej oferty usług laboratoryjnych z zakresu biotechnologii – instytucjom naukowym na terenie woj. Wielkopolskiego;
  • analiza rynku naukowego oraz jego potencjału pod kątem wdrażania nowych produktów
    i usług – przy współpracy specjalistów ds. marketingu i sprzedaży;
  • stały monitoring i analiza trendów rynkowych;
  • nawiązywanie kontaktów i budowanie trwałych relacji z Klientami;
  • prezentowanie i negocjowanie ofert z potencjalnymi Klientami;
  • wsparcie projektów marketingowych realizowanych z partnerami i Klientami;
  • sprzedaż i promocja usług obejmujących branżę biotechnologiczną w trakcie konferencji, targów, zjazdów, eventów;
  • realizowanie założonych celów sprzedażowych;
  • raportowanie wyników pracy.

Kwalifikacje zawodowe:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: biologia, biotechnologia, zdrowie publiczne, pokrewne);
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w sprzedaży usług biotechnologicznych w kontaktach z placówkami naukowymi będzie dodatkowym atutem;
  • czynne prawo jazdy kat. B – warunek obligatoryjny;
  • posiadanie własnego samochodu;
  • znajomość technik sprzedaży oraz umiejętności negocjacyjnych;
  • orientacja na wynik i osiąganie celów;
  • samodzielność i sumienność w realizacji zadań;
  • motywacja i dobra organizacja pracy;
  • umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie);
  • kreatywność w zakresie proponowania nowych rozwiązań.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w firmie z branży biotechnologicznej;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne;
  • dofinansowanie do paliwa do samochodu prywatnego;
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenie umiejętności;
  • doskonałą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: office@genxone.eu

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez genXone SA z siedzibą w Złotnikach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest genXone SA z siedzibą w Złotnikach przy ul. Kobaltowej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.