fbpx

Informacje o oferowanych usługach i ich cenach

INFORMACJE O OFEROWANYCH USŁUGACH I ICH CENACH

W naszym Sklepie, mogą Państwo nabyć usługi wykonywane przez nasze Laboratorium Diagnostyki Molekularnej NZOZ genXone SA. Badania wykonujemy techniką Real-Time PCR. W zakres oferowanych badań wchodzą panele infekcji układu pokarmowego, oddechowego i moczowo-płciowego.  Decydując się na zakup, po opłaceniu zamówienia, dostaną Państwo zestaw do samodzielnego pobrania materiału biologicznego. Szczegółowe instrukcje dołączone do zestawów pomogą Państwu skutecznie i bezpiecznie przygotować próbkę.

Bardzo ważne jest pobranie materiału zgodnie z procedurą opisaną w instrukcji. Równie istotnie jest właściwe przygotowanie próbki do transportu.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty!

Informujemy, że:

ceny naszych usług są podane w polskich złotych i są cenami brutto. Wiążąca dla obu stron jest cena widoczna na stronie w momencie zamówienia.

Zamówienia można opłacać z wykorzystaniem systemu szybkich płatności internetowych Blue Media S.A.:

lub tradycyjnym przelewem bankowy na konto:
89 24900005 00004520 40126832

Koszty dostawy to zwykle 20zł i obejmują wysyłkę zestawu pobraniowego do Pacjenta oraz przesyłkę zwrotną od Pacjenta do naszego Laboratorium. Do Państwa przesyłki trafiają za pośrednictwem Poczty Polskiej, natomiast przesyłki zwrotne zawierające materiał biologiczny realizujemy  korzystając z usług TNT. Koperta kurierska wraz listem przewozowym stanowi część zestawu pobraniowego.

Koszty dostawy ekspresowej wynoszą 45zł. Dostawy ekspresowe realizuje TNT w obie strony. W szczególnych przypadkach można skorzystać z przyspieszonej dostawy, tak aby przesłany materiał biologiczny mógł być przebadany tego samego dnia, w którym dotrze do laboratorium. W takich sytuacjach prosimy o kontakt z BOK pod numerem telefonu: +48 888 602 308 .

Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem oraz z Pouczeniem o prawie do odstąpienia od umowy.

0