Sekwencjonowanie plazmidowego DNA

Szybkie, tanie i dokładne sekwencjonowanie całych plazmidów przy użyciu technologii nanoporowej (NGS)

JAKA JEST ORIENTACYJNA CENA USŁUGI?

Plazmid (2,5 – 25 kb): od 60 zł za próbkę (przy zamówieniu 96 próbek)

Plazmid (25-125kb): od 200 zł za próbkę

Plazmid (125-300kb): od 405 zł za próbkę

Z przyjemnością przygotujemy szczegółową ofertę. Zapraszamy do kontaktu:

tel: +48 888 602 308
e-mail: office@genxone.eu

Do złożenia plazmidu użyjemy algorytmu bioinformatycznego, który zasadniczo jest efektywny, jednak jeśli sekwencja jest powtarzalna lub w inny sposób trudna, w ramach tej oferty nie wykonamy analizy indywidualnej. Udostępnimy surowe dane do samodzielnego złożenia.

W przypadku dużych plazmidów zalecamy przeprowadzenie dodatkowej kontroli jakości przed wysłaniem próbek, aby upewnić się co do ich jakości. 

JAK PRZYGOTOWAĆ PRÓBKĘ?

  1. Dla plazmidów: prosimy o dostarczenie co najmniej 10 uL znormalizowanych do 30 ng/uL w wodzie lub buforze (staraj się unikać EDTA). Postaraj się zapobiec kontaminacji próbki przez DNA gospodarza/ bakterii.
  2. Dla dużych plazmidów: prosimy o dostarczenie co najmniej 20 uL znormalizowanych do 50 ng/uL w wodzie lub buforze (staraj się unikać EDTA). Postaraj się zapobiec kontaminacji próbki przez DNA gospodarza/ bakterii.
  3. Używaj TYLKO probówki w tzw. stripie lub płytki 96-dołkowe.
  4. W celu jak najlepszego zabezpieczenia próbki warto pokryć stripa warstwą parafilmu lub umieścić probówki w większym, twardym naczyniu np. w falconie.
  5. Upewnij się, że Twoje próbki są wystarczająco szczelne, aby uniknąć wycieku.
  6. Uwaga! próbki w pojedynczych probówkach nie będą podlegały procedurze sekwencjonowania.

W przypadku dużych plazmidów zalecamy przeprowadzenie dodatkowej kontroli jakości przed wysłaniem próbek, aby upewnić się co do ich jakości. Prosimy o dołączenie do wysyłki wyniku kontroli jakości.

Należy pamiętać, że próbki niskiej jakości nie dadzą satysfakcjonujących danych. W takim przypadku nie wykonujemy ponownych serii ani nie zwracamy pieniędzy.

Jeśli podczas transportu dojdzie do wylania, przyjmiemy kolejne próbki w ramach tej samej oferty.

JAK PRZYGOTOWAĆ PACZKĘ?

Jak tylko potwierdzimy otrzymanie zamówienia, próbki powinny zostać przygotowane do wysyłki. Próbki umieszczone w stripie lub na płytce należy włożyć do pudełka. Nie trzeba dodawać suchego lodu ani chłodnych okładów – temperatura pokojowa jest wystarczająca. Próbki muszą być zabezpieczone przed wylaniem.

GDZIE WYSŁAĆ PRÓBKI?

Adres do wysyłki to:

Laboratorium B+R genXone S.A.
ul. Kobaltowa 6
62-002 Złotniki

tel: +48 888 602 308
e-mail: office@genxone.eu