fbpx

Relacje inwestorskie

RELACJE INWESTORSKIE

AKTUALNOŚCI

„Tę część projektu pilotażowego zamykamy sukcesem” – potwierdza kierownik działu B+R spółki genXone S.A. Dobre przygotowanie naszego zespołu oraz otwartość zespołu olsztyńskiego Sanepidu dało w efekcie bardzo obiecujące wyniki sekwencjonowania genomu SARS-CoV-2. Dane są obecnie poddawane analizie bioinformatycznej, a odczyty zostaną niezwłocznie umieszczone w bazie GISAID.

W tej międzynarodowej bazie znajdują się już 334 genomy koronawirusa dodane przez zespół genXone, co stanowi ponad 50% wszystkich polskich rekordów. Potwierdzonych zostało 11 przypadków brytyjskiego wariantu SARS-CoV-2.

W minionym tygodniu wdrożone zostały nowe ceny badań diagnostycznych. Nasi pacjenci mogą teraz przebadać się niższym kosztem. Jest to wynik zwiększonego zainteresowania badaniami molekularnymi umożliwiającego uzyskanie efektu skali.

W ramach projektu sekwencjonowania genomu koronawirusa do bazy GISAID trafiły kolejne rekordy, w tym drugi potwierdzony przez nas przypadek wariantu brytyjskiego. Obecnie zdeponowanych mamy 246 genomów SARS-CoV-2, co stanowi aż 44% w puli 556 rekordów z Polski.

W tym tygodniu genXone pojawiło się dwukrotnie na antenie Polsat News:
– w poniedziałek 1.02 w programie Raport nasi naukowcy opowiadali o sekwencjonowaniu nanoporowym i znaczeniu brytyjskiej odmiany

wizyta Polsat News w laboratorium genXone w celu nagrania materiałów do programu Raport
 • w środę w programie W rytmie dnia Prezesem Michał Kaszuba opowiedział o znaczeniu rządowego programu sekwencjonowania

Projekt sekwencjonowania koronawirusa nabiera tempa. Już prawie 220 rekordów (z 541 rekordów z Polski) zostało umieszczonych w międzynarodowej bazie GISAID.

Podsumowanie ostatnich dni:

 1. nasze Laboratorium Badań i Rozwoju w ramach projektu sekwencjonowania koronawirusa SARS-CoV-2 potwierdziło obecność brytyjskiego szczepu na terenie Polski. Próbka została nam przekazana w ramach współpracy z Partnerem – siecią Diagnostyka sp. z o.o. W puli materiału genetycznego poddanego sekwencjonowaniu w tej fazie projektu znajdowało się około 100 próbek z całego kraju z potwierdzoną obecnością koronawirusa. Wynik sekwencjonowania został przekazany do międzynarodowej bazy GISAID Wiadomość została przekazana w formie informacji prasowej oraz za pośrednictwem twittera. Spotkała się z szerokim zainteresowaniem mediów.
 2. Laboratorium Diagnostyki Molekularnej przekroczyło liczbę 90 tys. wykonanych testów.
 3. Celem nadrzędnym projektu sekwencjonowania koronawirusa jest stworzenie narzędzia do monitorowania przebiegu pandemii. Dlatego z wielką radością informujemy o umowie zawartej z WSSE Olsztyn na przeprowadzenie pilota w zakresie sekwencjonowania. Jest to krok milowy dla projektu.
 4. Oferta Laboratorium Diagnostyki Molekularnej rozszerzyła się o test antygenowy. Jest to odpowiedź na zapytania Klientów i Konsumentów. Wkrótce dostępny będzie również wariant z wynikiem w języku angielskim.
 5. W projekcie Nanobiome rozpoczęliśmy II turę rekrutacji ochotników. Do udziału w projekcie badawczym zapraszamy dorosłe, zdrowe osoby. Szczegóły dostępne pod linkiem.

Pod koniec roku 2020 genXone przeprowadziło analizę sekwencjonowania kolejnych próbek koronawirusa SARS-CoV-2. Wyniki te zostały udostępnione w międzynarodowej bazie GISAID, która powstała, aby udostępniać dane o wirusach grypy, jednak w obliczu trwającej epidemii baza została dostosowana również do publikacji informacji o zidentyfikowanych wirusach powodujących chorobę COVID-19. genXone jest jedynym komercyjnym podmiotem, który do tej pory wsparł inicjatywę sekwencjonowania koronawirusa, a po ostatnim uzupełnieniu bazy stał się jednocześnie liderem jeśli chodzi o ilość opublikowanych w Polsce wyników tej analizy.

Zapraszamy do obejrzenia wysłuchania drugiej części wywiadu dla portalu inwestorzy.tv

W minionym tygodniu miała miejsce wysyłka pierwszych raportów wynikowych w ramach projektu nanobiome. Zbierana od Uczestników projektu informacja zwrotna jest cenną wiedzą, pozwalająca udoskonalić projekt. O szczegółach projektu można przeczytać tu.

Nowy tydzień przyniesie zmiany w cennikach usług diagnostycznych. Wdrażamy zmiany mające na celu zwiększenie atrakcyjności i konkurencyjności oferty naszej spółki.

Od nowego tygodnia zmienią się godzinny działania Punktu Pobrań wymazów w ramach badania w kierunku SARS-CoV-2.

Zapraszamy na I część wywiadu z Prezesem genXone Michałem Kaszubą na temat aktualnej sytuacji Spółki:

Ten tydzień przyniósł Spółce genXone:

 • potwierdzenie utrzymania certyfikacji ONT, co pozwala na komercyjne wykonywanie usług sekwencjonowania nanoporowego. Jest to potwierdzenie ze strony Oxford Nanopore Technologies, że generowane przez genXone dane są dobrej jakości, a ich ilość odpowiada możliwościom urządzeń. genXone jest jedynym service providerem w Polsce. Pierwszy certyfikat został nam przyznany w 2018 roku. Aby go uzyskać, należy pomyślnie przejść kontrolę zewnątrzlaboratoryjną
 • szereg kontroli zewnątrzlaboratoryjnych miało i ma nadal miejsce w Laboratorium Diagnostyki Molekularnej. Jako NZOZ musimy cyklicznie przechodzić takie kontrole, a ich pozytywny rezultat to gwarancja wiarygodności wyników wydawanych przez laboratorium. Jakość wyników badań wykonywanych w laboratoriach medycznych ma ogromne znaczenie. Uczestnictwo w programie zewnętrznej oceny jakości pozwala na ocenę wykonawstwa badań naszego laboratorium na tle innych podmiotów europejskich (i nie tylko) stosujących te same metody badawcze.
 • statuetkę Nagrody Zaufania – „Złotego Otisa” za osiągnięcia w biotechnologii. Kapitału konkursu podkreśliła rolę spółki genXone w prowadzeniu nowatorskich badań z dziedziny genetyki, a proponowane i wprowadzone przez nas geneotypowanie to przyszłość wczesnego wykrywania infekcji z precyzyjnym określeniem źródła i patogenu/patogenów oraz możliwości wprowadzenia genetycznie celowanej terapii.
nagroda Złoty Otis dla genXone

Listopad dla spółki genXone  mija pod hasłem “rozwój”:

 • rozwijamy zespół – w samym listopadzie dołączyło do zespołu 6 pracowników,
 • rozwijamy przepustowość – trwają prace, których celem jest podwojenie możliwości analizowania próbek,
 • rozwijamy projekt Nanobiome – o naukowej stronie projektu opowie kierownik działu B+R, dr Grzegorz Nowicki, podczas jutrzejszej Konferencji Oś Jelita- Wątroba-Mózg organizowanej przez prof. dr hab. n. med. Ewę Stachowską.

Drugą konferencją, na której wystąpi dr Grzegorz Nowicki jest III Ogólnopolska Konferencja „Biotechnologia niejedno ma imię”. Temat prezentacji to “genXone i diagnostyka molekularna w dobie pandemii”.

W przededniu publikacji raportu kwartalnego zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Prezesem spółki genXone. W wywiadzie pojawiają się kwestie testów antygenowych, konieczności szerokiego testowania społeczeństwa, a także Prezes zdradzi, jak demonstruje swój szacunek dla innych ludzi w dzisiejszych, pandemicznych czasach.

https://wgospodarce.pl/wideo/87956-czy-testy-uchronia-nas-przed-narodowa-kwarantanna

Nasz Punkt Pobrań działający w centrum Poznania tylko w październiku wykonał ponad 750 wymazów pod kątem obecności koronawirusa SARS-CoV-2. Z tego ponad 600 dla pacjentów NFZ. Punkt działa z troską o najwyższe bezpieczeństwo personelu i pacjentów. Pobierający wymaz pracują zaopatrzeni w środki ochrony osobistej obejmujące: kombinezon barierowy, ochraniacze na obuwie, maski z filtrem FFP3, przyłbice oraz dwie pary rękawiczek, z których jedna para jest zmieniana przy każdym pobraniu. Na miejscu pacjenci przed wymazem proszeni są o dezynfekcję rąk, dokumenty są również dezynfekowane, a ponadto w samych punkcie pracuje wirusobójcza lampa UV-C. Kilkugodzinna praca każdego dnia w tym punkcie kosztuje nasze panie mnóstwo potu i wysiłku, zachowują jednak przy tym pełen profesjonalizm. Pacjenci mają pewność poprawności wykonania wymazu, a także przebiegu wszelkich formalności związanych z badaniem. Pod koniec dnia wszystkie próbki z wymazów są przewożone do Laboratorium Diagnostyki Molekularnej genXone, gdzie zostają przebadane pod kątem obecności koronawirusa SARS-CoV-2 w testach wykrywających aż 4 geny tego patogenu. Wyniki badań są dostępne na platformie genXone w ciągu 24 godzin od przyjazdu próbek do laboratorium.

Testy wykonywane w ramach działalności Punktu Pobrań to około 3% wszystkich testów wykonanych w październiku przez laboratorium Spółki. Działalność Punktu Pobrań wpisuje się w realizację misji genXone – popularyzowania genetyki w życiu codziennym.

29.10.2020 Zawieszenie badań diagnostycznych w panelach innych niż oddechowe
W związku z dynamicznym przyrostem zachorowań na COVID-19 i zwiększonym zapotrzebowaniem na testy w kierunku SARS-CoV-2 podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu badań w ramach paneli: pokarmowego, nerwowego i moczowo-płciowego. Mamy nadzieję, że ta zmiana będzie miała charakter krótkotrwały. Wszystkie złożone do tej pory zamówienia i zlecenia zostaną zrealizowane.

23.10.2020 Testujemy!
Zapraszamy do zapoznania się z grafiką podsumowującą półroczną pracę naszego Laboratorium Diagnostyki Molekularnej:

19.10.2020 Punkt Pobrań – zmiana harmonogramu
Uprzejmie informujemy, że obserwując ogromne zapotrzebowanie na pobrania w ramach NFZ, za zgodą wspomnianej instytucji od 26 października zmieniamy harmonogram przyjęć w Punkcie Pobrań. Wydłużamy czas dla pacjentów kierowanych na wymaz przez lekarzy i Sanepid, skracamy przyjęcia prywatne.

16.10.2020 Podsumowanie pierwszego tygodnia działalności Punktu Pobrań

podsumowanie tygodnia pracy Punktu Pobań


09.10.2020 Ruszył Punkt Pobrań i sprzedaż testów w kierunku COVID-19
W tym tygodniu uruchomiliśmy Punkt Pobrań, w którym pacjenci kierowani przez NFZ oraz pacjenci, którzy zakupią test w kierunku COVID-19 po telefonicznym uzgodnieniu terminu mogą zgłosić się na wymaz. Punkt działa w bezpośrednim sąsiedztwie szpitala miejskiego, umiejscowiony jest w niebieskim pawilonie na ulicy Zacisze w Poznaniu. Nasze testy wykrywają 4 geny koronawirusa, a wynik wydajemy w ciągu 24 godzin od dostarczenia materiału do laboratorium. Wymaz może być pobrany również na potrzeby realizacji pozostałych badań w panelu infekcji oddechowych. W tym wypadku wynik wydajemy w 48 godzin.

02.10.2020 40 tysięcy wykonanych testów!
Z przyjemnością informujemy, że przekroczyliśmy liczbę 40 tysięcy wykonanych testów w kierunku COVID-19. Oprócz tego nasze Laboratorium Diagnostyki Molekularnej realizuje badania w panelach infekcji pokarmowych, oddechowych i nerwowych.

21.09.2020: Wywiad z Prezesem Michałem Kaszubą w ParkietTV #prostozparkietu
Dziś o 12:00 redaktor Barbara Oksińska w programie „Prosto z Parkietu” przepytała Prezesa genXone.
https://www.parkiet.com/Parkiet-TV/200929995-Michal-Kaszuba-Nowe-testy-na-koronawirusa.html


09.09.2020 Testy wykrywające 4 geny koronawirusa SARS-CoV-2
Laboratorium Diagnostyki Molekularnej genXone S.A. wdraża testowanie w kierunku COVID-19 identyfikujące 4 geny koronawirusa. Nowe testy mają jeszcze większą czułość, poprawioną kontrolę wewnętrzną, a wykrywanie dodatkowego genu oznacza ograniczenie wyników fałszywie pozytywnych.

25.08.2020 11:30 Debiut na NewConnect
We wtorek, 25 sierpnia 2020r, o godzinie 11:30 rozpoczęła się uroczystość debiutu giełdowego Spółki. Z uwagi na reżim sanitarny spowodowany pandemią COVID-19, uroczystość miała charakter zdalny. Zapraszamy do obejrzenia relacji kanale GPW na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=NYutCUtk2qY&t=1s
Ogromne zainteresowanie inwestorów poskutkowało astronomicznym wzrostem kursu akcji na otwarciu, co doprowadziło do zawieszenia notowań.
Nasz ticker giełdowy to: GX1

19.08.2020 Uchwała Nr 623/2020 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
Uchwała Nr 623/2020
Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 19 sierpnia 2020 r.
w sprawie wyznaczenia pierwszego dnia notowania w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect akcji zwykłych na okaziciela serii A, B, C i D spółki GENXONE S.A.
§ 1
Na podstawie § 7 ust. 1, 2 i 5 Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu oraz § 2 ust. 1 Załącznika Nr 2 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, Zarząd Giełdy postanawia:
1) określić dzień 25 sierpnia 2020 r. jako dzień pierwszego notowania w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect następujących akcji zwykłych na okaziciela spółki GENXONE S.A., o wartości nominalnej 1 zł (jeden złoty) każda, oznaczonych przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. kodem „PLGENXN00013”:
a) 2.039.000 (dwa miliony trzydzieści dziewięć tysięcy) akcji serii A,
b) 350.000 (trzysta pięćdziesiąt tysięcy) akcji serii B,
c) 306.000 (trzysta sześć tysięcy) akcji serii C,
d) 600.000 (sześćset tysięcy) akcji serii D;
2) notować akcje, o których mowa w pkt 1), w systemie notowań ciągłych pod nazwą skróconą „GENXONE” i oznaczeniem „GX1”.
§ 2
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

17.08.2020: Znamy termin debiutu!
Z przyjemnością informujemy, że debiut spółki genXone S.A. na giełdzie NewConnect nastąpi 25 sierpnia 2020 roku. Szczegóły tego wydarzenia podamy wkrótce.

13.08.2020: Uchwała GPW: w sprawie wprowadzenia do obrotu akcji spółki GENXONE S.A.

Uchwała Nr 604/2020 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie wprowadzenia do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect akcji zwykłych na okaziciela serii A, B, C i D spółki GENXONE S.A.

§ 1

Na podstawie § 5 ust. 1 oraz § 3 ust. 1 i 2 Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, Zarząd Giełdy postanawia wprowadzić do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect następujące akcje zwykłe na okaziciela spółki GENXONE S.A., o wartości nominalnej 1 zł (jeden złoty) każda:

1) 2.039.000 (dwa miliony trzydzieści dziewięć tysięcy) akcji serii A,
2) 350.000 (trzysta pięćdziesiąt tysięcy) akcji serii B,
3) 306.000 (trzysta sześć tysięcy) akcji serii C,
4) 600.000 (sześćset tysięcy) akcji serii D.

§ 2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

27.07.2020: Artykuł na next.gazeta.pl
Tym razem o badaniach molekularnych i drodze na giełdę:
https://next.gazeta.pl/next/7,161716,26150903,chca-przekonac-polakow-do-molekularnych-badan-diagnostycznych.html

17.07.2020: Artykuł na innpoland.pl

Zapraszamy do lektury: https://innpoland.pl/160757,genxone-spod-poznania-bada-koronawirusa-i-tworzy-jego-mape-genetyczna

01 lipca 2020: zwiększenie przepustowości Laboratorium Diagnostyki Molekularnej
W czerwcu 2020 r. Spółka zakupiła sprzęt laboratoryjny – półautomatyczny system diagnostyczny zbudowany z dwóch urządzeń: stacja pipetująca NIMBUS IVD oraz CFX DX Real Time PCR System, co wpłynie na zwiększenie przepustowości do 1000 próbek na dobę. Łączny koszt zakupu 415 800,00 brutto.

22 czerwca 2020: Polish Capital Market Days – ONLINE EDITION 2020
22 czerwca 2020 Prezes Michał Kaszuba przedstawił aktualne działania oraz plany Spółki podczas telekonferencji Polish Capital Market Days – ONLINE EDITION 2020. Relację z tego wydarzenia można obejrzeć tu: https://www.youtube.com/watch?v=mxsfVS3Df5Q.

10 czerwca 2020: genXone dołącza do międzynarodowego projektu

Podczas gdy Laboratorium Diagnostyki Molekularnej przekroczyło liczbę 15 tys. wykonanych testów w kierunku COVID-19, pracownicy Laboratorium Badań i Rozwoju oraz bioinformatycy dołączyli do międzynarodowego projektu badawczego. Celem jest identyfikacja grupy ryzyka i wczesnej diagnostyki wczesno-wiekowego raka jelita grubego.

25 maja 2020: 10 tysięcy testów w kierunku COVID-19
Laboratorium Diagnostyki Molekularnej genXone wykonało już ponad 10 tysięcy testów w kierunku COVID-19! To zasługa wielkiego zaangażowania zespołu, ale także nowoczesnego sprzętu. Pawilon laboratoryjny sprawdza się doskonale i potwierdza celowość inwestycji.

14 maja 2020: spółka genXone SA wymieniania jako ciekawy debiut
Z początkiem tygodnia na portali strefainwestorow.pl pojawił się artykuł wymieniający najbliższe debiuty na NewConnect. Spółka genXone SA jest opisana jako jeden z ciekawszych nadchodzących debiutów. Link do artykułu: https://strefainwestorow.pl/artykuly/debiut-ipo/20200512/debiuty-ipo-2020#st1

06 maja 2020: mobilne laboratorium już działa
Z początkiem nowego miesiąca prace laboratoryjne związane z diagnostyką COVID-19 zostały przeniesione w nowe miejsce. Laboratorium kontenerowe to w pełni wyposażona jednostka, która pozwoli istotnie zwiększyć przepustowość prac. Wzmocniony został również zespół diagnostów laboratoryjnych.

17 kwietnia 2020: ruszają prace montażowe laboratorium genXone SA

Wraz ze wschodem słońca na terenie BioNick w Złotnikach ruszyły prace montażowe mobilnego laboratorium.  Uruchomienie nowego laboratorium zwiększy możliwości badawcze zespołu naukowców i diagnostów spółki genXone.

16 kwietnia 2020: Spółka genXone pozyskała 4 mln zł

Genxone SA zakończyła z sukcesem emisję akcji przeprowadzanej w drodze subskrypcji prywatnej. Spółka pozyskała 4,14 mln zł (przy planowanej pierwotnie kwocie na poziomie 2 mln zł). Celem emisji było pozyskanie środków na finansowanie bieżącej działalności spółki, w tym na komercjalizację najnowszego projektu spółki Nanobiome, którego celem jest wykonywanie zaawansowanych badań ludzkiej mikrobioty jelitowej.

09 kwietnia2020: genXone SA w porozumieniu z NewLab Systems i MEDCAMP SA uruchomi mobilne laboratorium

Trwają zaawansowane prace mające na celu uruchomienie kolejnego laboratorium diagnostycznego. Tym razem laboratorium ma być mobilne, a zatem może być przeniesione, w każde miejsce, w którym może okazać się pomocne. Pierwsze planowane badania związane są z diagnostyką koronawirusa SARS-coV-2.
O inwestycji pisały m.in.: Parkiet, Puls Biznesu , Wyborcza.biz

07 kwietnia 2020: JR HOLDING ASI S.A. zainwestuje co najmniej 0,5 mln zł w genXone

Zdecydowaliśmy na inwestycję w genXone S.A., ponieważ podmiot ten działa w bardzo perspektywicznej i ważnej w dzisiejszych czasach branży, czyli biotechnologii. Spółka ta posiada ogromny potencjał naukowo-badawczy i organizacyjny do wykonywania badań w zakresie charakterystyki koronawirusa SARS-CoV-2, a ich wyniki mogą przyczynić się do przyśpieszenia prac nad szczepionką oraz lekiem na COVID-19. Z kolei Laboratorium Diagnostyki Molekularnej należące do genXone S.A. zostało wpisane przez Ministerstwo Zdrowia na listę laboratoriów obwodowych wykonujących badania w kierunku wirusa SARS CoV-2, dzięki czemu spółka ma możliwość wsparcia publicznej służby zdrowia w zakresie wykonywania badań diagnostycznych w kierunku SARS CoV-2 finansowanych ze środków NFZ – podkreśla January Ciszewski, Prezes Zarządu Spółki JR HOLDING ASI S.A.
Więcej informacji mi.in. na portalach mamstartup.pl, rynekaptek.pl, biotechnologia.pl
oraz w raporcie bieżącym spółki JR HOLDING ASI.

03 kwietnia 2020: nowy projekt Spółki genXone SA wzbudza ogromne zainteresowanie

Laboratorium Badań i Rozwoju Spółki genXone SA rozpoczęło prace przygotowawcze dla wdrożenia nowego projektu naukowego polegającego na sekwencjonowaniu genomów koronawirusów SARS CoV-2 pozyskanych z próbek od pozytywnych pacjentów z wykorzystaniem technologii Nanopore, tj. sekwencjonowania NGS w czasie rzeczywistym. Dzięki realizacji projektu możliwe będzie śledzenie poszczególnych skupisk zainfekowanych pacjentów poprzez grupowanie ich w klastry wyznaczone na podstawie podobieństwa sekwencji nukleotydowej genomów SARS-CoV-2, monitorowanie źródeł zakażenia oraz opracowanie charakterystyki potencjalnych ścieżek transmisji.

30 marca 2020: wpisanie Laboratorium Diagnostyki Molekularnej genXone na listę laboratoriów obwodowych

Ministerstwo Zdrowia wpisało Laboratorium Diagnostyki Molekularnej genXone S.A. z siedzibą w Złotnikach na listę laboratoriów obwodowych wykonujących badania w kierunku wirusa SARS CoV-2, zgodnie z ustawą z dnia 2.03.2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych Dz.U. z 2020 r., poz. 374.
Oznacza to możliwość wsparcia publicznej służby zdrowia w zakresie wykonywania badań diagnostycznych w kierunku SARS CoV-2 finansowanych ze środków NFZ. Pierwsze próby do badań trafiły do laboratorium dzięki współpracy z Diagnostyka sp. z o.o.
Obecna przepustowość laboratorium genXone S.A. wynosi około 100 próbek na dobę. Plany rozbudowy zespołu diagnostów pozwolą zwiększyć przepustowość do niemal 300 próbek na dobę.

16 marca 2020: zaawansowane prace nad wprowadzeniem do oferty testów w kierunku COVID-19

Spółka genXone SA od kilku tygodni prowadziła intensywne prace mające na celu możliwość wykonywania testów diagnozujących koronawirusa SARS-CoV-2 przy wykorzystaniu metody RT-PCR. Działania obejmowały: doposażenie laboratorium, zaopatrzenie w środki ochrony osobistej, zapoznanie się z wytycznymi i wprowadzenie własnych procedur mających na celu bezpieczeństwo personelu wykonującego badania, zaopatrzenie się w materiały transportowe, umożliwiające bezpieczny transport; rozpoczęcie rekrutacji mającej na celu wzmocnienie zespołu laboratorium.
Ponadto Spółka pracuje nad projektem mobilnego laboratorium, które jako samodzielny budynek, będzie możliwie najbezpieczniejszą pracownią badawczą.
Prace zaowocowały m.in. aneksem do umowy z siecią Diagnostyka sp. z o.o., która zdecydowała się na wprowadzenie testów do swojej oferty.

Test wykonywany przez Genxone S.A. jest zaprojektowany zgodnie z zaleceniami WHO i umożliwia on wykrywanie 3 genów w pojedynczej reakcji Real-Time PCR: gen E, gen N i genRdRP. Stwarza to możliwość wykrycia wirusów z grupy beta-koronowirusów (gen E) oraz identyfikację wirusa SARS-Cov-2 (gen N i RdRP). Tak zaprojektowany test gwarantuje podwójne potwierdzenie w przypadku zakażenia, jak również zmniejsza ryzyko uzyskania wyników fałszywie negatywnych w przypadku wykrycia tylko jednego targetu dla SARS-Cov-2. Zmniejsza to tym samym ryzyko otrzymania wyników wątpliwych, w przypadku których istnieje konieczność powtórki weryfikującej (powtórnego pobrania i/lub sekwencjonowania).

03 marca 2020: Spółka genXone SA podpisała umowę z firmą Diagnostyka Sp. z o.o. Kontrakt dotyczy zamówień testów diagnostycznych. Umowa zakłada, że w ciągu 2 lat zostaną wykonane badania metodą Real Time PCR o wartości 5,5 mln zł, przy czym w pierwszym roku wartość umowy wynosi 1,5 mln zł, w kolejnym ma wzrosnąć do 4 mln.
Diagnostyka Sp. z o.o. jest jednym z akcjonariuszy genXone. W 2019 r. firma objęła 13,4% akcji i dofinansowała genXone kwotą 1,8 mln zł. Diagnostyka Sp. z o.o. wykonuje rocznie ponad 80 mln badań dla ponad 15 mln pacjentów.

O SPÓŁCE

Firma genXone aktywnie działa w branży biotechnologicznej i oferuje usługi sekwencjonowania kwasów nukleinowych (DNA i RNA) w oparciu o innowacyjną technologię sekwencjonowania nanoporowego, tzw. Next-Generation Sequencing (NGS) nazywanego też sekwencjonowaniem trzeciej generacji.

Spółka jest pierwszą w Polsce i jedną z 29 firm na świecie (wg stanu na 30 września 2019 r.), która posiada akredytację oraz licencję umożliwiającą komercyjne wykorzystywanie technologii sekwencjonowania nanoporowego stworzonej przez Oxford Nanopore Technologies (ONT).

W oparciu o dostęp do  technologii ONT firma tworzy własne, nowe rozwiązania w postaci protokołów laboratoryjnych oraz narzędzi, skryptów i algorytmów bioinformatycznych, umożliwiających wykorzystanie sekwencjonowania nanoporowego w wielu obszarach nauki i biznesu, m.in. w diagnostyce genetycznej, przemyśle spożywczym, weterynarii, czy rolnictwie. Nad nowoczesnymi rozwiązaniami pracuje doświadczony zespół genXone, który składa się ze specjalistów z zakresu genetyki molekularnej i bioinformatyki.

Działalność genXone dopełnia Laboratorium Diagnostyki Molekularnej, w którym przeprowadzane są badania z wykorzystaniem metody Real-Time PCR obejmujące wykrywanie i oznaczanie ilościowe patogenów w różnych układach człowieka.

Więcej informacji:

RYNEK BIOTECHNOLOGICZNY W POLSCE

Spółka genXone SA działa w branży biotechnologicznej, która jest jedną z prężniej rozwijających się dziedzin gospodarki. Sektory gospodarki czerpiące z rozwiązań biotechnologicznych cechuje znacznie wyższa dynamika rozwoju oraz są znacznie bardziej wartościowe w sensie ekonomicznym oraz społecznym. Dlatego w 2020 roku Komisja Europejska umieściła biotechnologię w nowej strategii przemysłowej, jako obszar wymagający wsparcia ze względu na jego istotny wpływ na przyszłość europejskiego rynku.

Biotechnologia stanowi też potencjalną odpowiedź na bolączki współczesnych cywilizacji: ochrona zdrowia starzejących się społeczeństw, rozwój gospodarki zamkniętego obiegu, zmniejszające się zasoby naturalne czy wreszcie walka ze zmianami klimatycznymi i skutkami degradacji przyrody.

W 2016 roku Stany Zjednoczone, światowy lider biotechnologiczny, wygenerowały w sektorze biotechnologicznym 952 mld USD, co stanowi ponad 5% PKB. Dla porównania w 2012 roku szacunkowy udział biotechnologii w amerykańskim PKB wynosił ok 2%.

W polskim sektorze przedsiębiorstw biotechnologicznych w 2019 roku zatrudnionych było 4572 osoby (wobec 4179 osób w 2018), z czego w działach B+R pracowały 2773 osoby (wobec 2734 osób w 2018) . Personel w dziedzinie biotechnologii liczył w sumie 10 325 osób, z czego 7727 osób prowadziło działalność badawczą i naukową (wobec 8072 osób w 2018r.)

KONKURENCJA

Podmioty działające w sektorze biotechnologiczny mają niezwykle zróżnicowany profil działalności, co wynika z szerokiego spektrum działań, jakie obejmuje biotechnologia jako nauka. Aby opisać, jaki zakres działań obejmuje ta dziedzina, często używa się barw przyporządkowanych konkretnym gałęziom. Należy mieć jednak na uwadze, że gałęzie te się silnie splatają i rzadkością są podmioty wyspecjalizowane w bardzo wąskiej niszy biotechnologicznej.

wszystkie kolory biotechnologii
Wszystkie kolory biotechnologii – opracowanie własne

Do wymienionych powyżej gałęzi, należy dodać jeszcze niechlubną czarną biotechnologię, wiązaną z takimi kwestiami jak bioterroryzm czy nielegalne mutacje genetyczne. Ta gałąź wpływa negatywnie na wizerunek sektora, więc w interesie wszystkich podmiotów, jest bieżące reagowanie na ryzyko nowych przedsięwzięć w tym zakresie.

Przed całym polskim rynkiem biotechnologicznym rysują się obiecujące perspektywy. Duże nadzieje wiąże się z rozwojem technologii procesu produkcji biopaliw oraz biosubstancji. Ponadto, przy wykorzystaniu nowoczesnych technik inżynierii genetycznej, w Polsce produkowane są hormony, przeciwciała oraz testy diagnostyczne. Najszybciej rozwijającą się gałęzią jest natomiast biofarmacja. W jej ramach udoskonaleniu podlegają procesy produkcji białek ludzkich i peptydów na bazie bakterii E. coli oraz innych komórek hodowlanych.

Spółka genXone działając w zakresie sekwencjonowania nanoporowego nie posiada konkurencji bezpośredniej. Liczba podmiotów świadczących usługi sekwencjonowania NGS, stanowiących pośrednią konkurencją spółki genXone, nie przekracza 20.

Liderzy rynkowi

Największe podmioty na polskim rynku biotechnologicznym to Celon Pharma, Ryvu Therapeutics, Selvita, Polski Bank Komórek Macierzystych, Scope Fluidics, Bioton, Biomed Lublin, Mabion, Oncoarendi Therapeutics, Synektik.

Rynek biotechnologiczny w dobie pandemii

Pandemia COVID-19 odmieniła świat, także w zakresie postrzegania znaczenia biotechnologii. Trend ten był także istotnie odczuwalny w Polsce. Analitycy GPW wskazują, że na NewConnect biotechnologia była drugą branżą pod względem wielkości obrotów.

Pandemia unaoczniła płytkość zaplecza diagnostycznego w Polsce. Obserwowany został niedostatek potencjału laboratoryjnego, zwłaszcza w sektorze publicznym. Kolejną słabością polskiego rynku jest kruchość łańcuchów dostaw.

Z drugiej strony istotnie wzrosła świadomość istnienia i możliwości diagnostyki molekularnej oraz telemedycyny – możliwość skorzystania z teleporady nadal nie jest pozbawiona wad, ale powstał system, który można znacznie unowocześnić sektor ochrony zdrowia w Polsce.

To biotechnolodzy dostarczali rozwiązania na miarę czasów: diagnostyczne testy molekularne, leki, szczepionki. Na znaczeniu zyskały także telemedycyna często korzystająca z nowoczesnych metod diagnostycznych oraz digital health.

GLOBALNE TRENDY

Wśród zaobserwowanych globalnych trendów społeczno-gospodarczych, które istotnie potęgują znaczenie biotechnologii:

 • wzrost znaczenia spółek z sektora fin-tech i bio-tech,
 • pandemie chorób zakaźnych,
 • starzenie się społeczeństw,
 • coraz częściej diagnozowane choroby nowotworowe i sercowo-naczyniowe,
 • niekorzystne zmiany klimatyczne,
 • dodatkowo w Polsce – widmo zapaści systemu ochrony zdrowia.

SZANSE I ZAGROŻENIA RYNKOWE

SZANSE RYNKOWEZAGROŻENIA RYNKOWE
Proces wychodzenia gospodarki z kryzysu i zwiększenie znaczenia biotechnologii w przeciwdziałaniu takim zjawiskom w przyszłości
Kosztochłonność nowych rozwiązań biotechnologicznych

Potencjał ludzki: dostęp do wykwalifikowanej kadry: w Polsce 37 uczelni wyższych kształcących w kierunku biotechnologiiWysokie ryzyko prac badawczo-rozwojowych – przy dużych nakładach finansowych mogą nie przynieść zamierzonych efektów
Ponad 250 placówek badawczo-rozwojowych stanowiących zaplecze rynkuBrak strategii państwa w zakresie rozwoju biotechnologii i wynikające z tego słabości: ograniczona nauka praktyczna, marnowanie talentów, zniechęcenie uczestników sektora
6 dojrzałych klastrów biotechnologicznych: Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, TrójmiastoBłędne lub nieprzystające do warunków rynkowych programy wsparcia
Rozwój sektora biotechnologicznego wpisuje się w podstawowe założenia Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego RozwojuZdominowanie branży biotechnologicznej przez farmację i kierowanie nakładów głównie w tej gałęzi (wg Biotechnology Market Analysis rynek w 60% będzie zdominowany przez sektor farmaceutyczny.
Optymistyczne prognozy światowego rynku biotechnologicznego: zgodnie z raportem Biotechnology Market Analysis do 2025 r. wartość globalnego rynku biotechnologicznego ma rosnąć w tempie 7,4% rocznie – do 727,1 mld USD
Globalny rynek – usługi sekwencjonowania i diagnostyki molekularnej mogą być świadczone zarówno na rynku polskim jak i światowym.
Konkurencyjne koszty pracy i szybko rosnąca wydajność pracy,
Szeroki zakres programów dotacyjnych (zarówno krajowych dostępnych przez NCBiR, jak również współfinansowanych ze środków UE).
Możliwość przyjęcia proponowanej przez Polski Instytut Ekonomiczny strategii „skoku technologicznego”, co przełożyłoby się na dynamiczny rozwój skoncentrowany wokół bioinformatyki
Mikroorganizmy w centrum uwagi – dostrzeżenie roli drobnoustrojów m.in. w obszarze przemysłu, ochrony zdrowia i ochrony środowiska.

DANE FIRMY

Nazwa (firma): genXone Spółka Akcyjna
Kraj: Polska
Siedziba: Złotniki
Adres: 62-002 Złotniki
ul. Kobaltowa 6
Numer KRS: 0000743838
Oznaczenie Sądu: Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
REGON: 362943497
NIP: 7811918132
Telefon: + 48 888 602 308
Poczta e-mail: office@genxone.eu
Strona www: www.genxone.eu

STRATEGIA

Misja: Misją genXone jest rozpowszechnienie genetyki w życiu codziennym. Wierzymy, że do zmiany naszego Świata możemy wykorzystać genetykę. Wierzymy, że genetyka molekularna jest kluczem do zmiany naszego życia i biznesu. Tworzymy i udostępniamy innowacyjne rozwiązania poprawiające jakość naszego życia, ułatwiające i ratujące życie oraz uczymy ich wykorzystania i otwieramy nowe perspektywy dla Twojego biznesu. Dajemy narzędzia i wiedzę, które to umożliwiają! Wierzymy w człowieka świadomego genetyki i ewolucji na drodze do przyszłości!

Strategia rozwoju działalności Spółki zakłada:
 • Wdrażanie najnowszych technologii sekwencjonowania kwasów nukleinowych (DNA i RNA) oraz tworzenie i komercjalizacja własnych usług i produktów zaprojektowanych z ich wykorzystaniem.
 • Tworzenie innowacyjnych produktów i oprogramowania umożliwiających wykonywanie zaawansowanych analiz genetycznych poza laboratorium.
 • Budowa kompleksowych baz danych genomowych i metagenomowych.
 • Rozwój grupy kapitałowej składającej się ze spółek odpowiedzialnych za komercjalizację wybranych produktów i usług Emitenta na rynku polskim i międzynarodowym.
 • Budowa pozytywnego wizerunku oraz pozycjonowanie Emitenta i jego grupy kapitałowej jako innowacyjnych firm biotechnologicznych wprowadzających nowe technologie, produkty i usługi.

Najważniejszym projektem prowadzonym przez Spółkę jest wprowadzenie na rynek marki Nanobiome.

Celem projektu jest w pierwszym etapie poznanie ludzkiej mikrobioty jelitowej, aby lepiej zrozumieć w jaki sposób mikrobiom jelitowy wpływa na ludzkie zdrowie. Projekt zakłada charakterystykę specyfiki drobnoustrojów zasiedlających jelita Polaków. Dla identyfikacji poszczególnych mikroorganizmów Spółka będzie wykorzystywać sekwencjonowanie nanoporowe.

W ramach projektu spółka genXone podejmie próbę odpowiedzi na pytanie, czy istnieje „podstawowy – zdrowy” mikrobiom jelitowy oraz oznaczy normy ilościowe w stosunku do określonych poziomów taksonomicznych zidentyfikowanych mikroorganizmów. Zebrane w ramach projektu informacje pomogą w przyszłości zdefiniować tzw. mikrobiom referencyjny i określić związek między konkretną jednostką chorobową, a zmianami w ludzkim mikrobiomie jelitowym.

W drugim etapie nastąpi komercjalizacja produktu – analizy mikrobiomu jelitowego pod marką Nanobiome oraz towarzyszące jej rozbudowywanie bazy referencyjnej o osoby z różnymi jednostkami chorobowymi.

ZARZĄD I RADA NADZORCZA

Zarząd

dr Michał Kaszuba – Prezes Zarządu

Główny pomysłodawca, współzałożyciel firmy, innowator i przedsiębiorca, absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (Wydział Biologii) oraz Instytutu Genetyki i Hodowli Zwierząt PAN (doktor nauk rolniczych). Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów badawczo – rozwojowych w zakresie biologii i genetyki. Za swoje osiągnięcia był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany. Michał Kaszuba to laureat Nagrody Marszałka Województwa Wielkopolskiego w kategorii Mikro Przyszłości (2007 r.) i aż dwukrotny finalista znanego konkursu Ernst&Young Przedsiębiorca Roku w kategorii Nowy Biznes (2009 i 2010).

dr hab. Jakub Swadźba – Wiceprezes Zarządu

Absolwent Akademii Medycznej M. Kopernika (obecnie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego) w 1990 r. Doktor habilitowany nauk medycznych, specjalista chorób wewnętrznych. Autor licznych prac naukowych dotyczących schorzeń autoimmunologicznych

Rada Nadzorcza

W skład Rady Nadzorczej wchodzą:

Andrzej Wodecki – Członek Rady Nadzorczej

Jest doktorem nauk fizycznych (Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie) oraz absolwentem studiów MBA w Lubelskiej Szkole Biznesu i University of Central Lancashire. Ukończył akademię coachingu The Art and Science of Coaching (Erickson College i Wszechnica UJ), program Tech Entrepreneur Nanodegree Programme (studia dla prowadzących start-up’y technologiczne) oraz Artificial Intelligence Nanodegree Programme – program z zakresu projektowania i programowania sztucznej inteligencji.

Przebieg kariery zawodowej:

Od 2017 – Adiunkt na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Specjalizacja i badania w obszarze wykorzystania sztucznej inteligencji i nowoczesnych technologii w zarządzaniu.
2001-2018 – Dyrektor Uniwersyteckiego Centrum Zdalnego Nauczania i Kursów Otwartych UMCS – jednostki UMCS (Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie) dedykowanej do projektowania i produkcji szkoleń na odległość.
2015 – 2017 założyciel i prezes zarządu Skakanka Sp. z o.o. – firmy tworzącej rozwiązania wspomagające rozwój umiejętności poznawczych dzieci i młodzieży.
2013 – 2017 założyciel i prezes zarządu AeroBrains Sp. z o.o. – firmy tworzącej systemy informatyczne wspomagające rozwój umiejętności poznawczych.
Od 2010: Prezes Zarządu SANNAO Sp. z o.o. – firmy świadczącej usługi doradcze w obszarze strategii biznesu elektronicznego.
2001-2002: Dyrektor Instytutu e-Gospodarki przy Fundacji UMCS w Lublinie.
2000 – 2001: Konsultant systemów MRP/ERP w XOR Solutions Sp. z o.o., Warszawa.
1999 – 2002: Konsultant systemu ERP Scala w ADSO S.A., Warszawa.

Janusz Kraśniak – Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (Wydział Planowania i Zarządzania), posiadający tytuł doktora habilitowanego nauk ekonomicznych.

Przebieg kariery zawodowej:

2012-2016 członek Rady Nadzorczej INNO-GENE SA.
2011 – 2014 profesor w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu.
2007 – sekretarz Rady Nadzorczej Blumerang Investors SA
2005 – sekretarz, członek zarządu Oddziału Poznańskiego Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa.
2003 – 2011 wykładowca w Wyższej Szkole Kupieckiej w Koninie.
2003 – Kierownik Studiów Podyplomowych Organizacja i Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
2001 – 2003 wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.
1992 – profesor nadzwyczajny w Katedrze Zarządzania Strategicznego Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.
1991 – referent zawodowego Biura Badań i Obsługi Rynku Rolnego Gospodarczego Banku Wielkopolski S.A. w Poznaniu

Mariusz Koitka – Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Cybernetyka Ekonomiczna i informatyka, specjalność Przetwarzanie Danych i Rachunkowość, rok ukończenia 1991. Ponadto ukończył dla doradców w zakresie publicznego obrotu papierami wartościowymi, kurs z wdrażania nowoczesnego systemu controllingu finansowego w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz kurs w ramach studium praktycznego wdrażania controllingu. Pan Mariusz ukończył również rozliczna szkolenia organizowane przez banki z zakresu oceny sytuacji finansowej przedsiębiorstw, rachunkowości oraz wycen.

Przebieg kariery zawodowej:

2011 – Woodwaste Sp. z o.o. – Wiceprezes Zarządu i STL Sp. z o.o. – Prezes Zarządu.
2009 – 2011 – Woodwaste Sp. z o.o. – Dyrektor Finansowy.
2007 – 2008 – AgroBiznes Sp. j. – Dyrektor Ekonomiczno-Finansowy.
2006 – 2007 – Deutsche Bank PBC S.A. – Doradca Klienta Korporacyjnego.
2004 – 2006 – BGŻ S.A. – Doradca Klienta Instytucjonalnego.
2002 – 2004 – Bank Zachodni WBK S.A. – Doradca Biznesowy.
1998 – 2000 – Zakłady Farmaceutyczne Biowet S.A. w Gorzowie Wlkp. – Doradca Prezesa Zarządu ds. Finansowych, Doradca ds. Finansów.
1997 – 1998 – Drukarnia Opakowań Jangraf S.A. w Gorzowie Wlkp. – Kierownik Controllingu.
1997 – Oddział Wojewódzki BGŻ w Gorzowie Wlkp. – Zastępca Głównego Księgowego.
1992 – 1997 – Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wlkp. – kolejno Inspektor, Specjalista ds. Zarządzania Aktywami i Pasywami Banku, Specjalista ds. Zarządzania Finansami, Główny Specjalista ds. Zarządzania Kapitałem i Analiz Ekonomicznych, Kierownik Działu Analiz Ekonomicznych i Informatyki.

Maria Bogajewska – Członek Rady Nadzorczej

Adwokat, doktor nauk prawnych.

2015 – aktualnie – Dyrektor Zarządzający Quantum Asset Management Sp. z o.o.
2012 – 2015 – Prawnik w Kancelarii Filipiak Babicz (od 2014 – 2015 młodszy partner).
2008 – 2012 – Prawnik w Kancelarii Gessel, Koziorowski w Warszawie.

Tomasz Banasiewicz – Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, od 2010 roku posiada tytuł naukowy doktora habilitowanego nauk medycznych, od 2015 roku zaś tytuł profesora nadzwyczajnego.

Piotr Ciżkowicz – Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Doktor nauk ekonomicznych, profesor w katedrze Międzynarodowych Studiów Porównawczych Szkoły Głównej Handlowej, gdzie zajmuje się problematyką determinant wzrostu gospodarczego, polityką pieniężną, finansami publicznymi i zastosowaniem narzędzi ekonometrycznych w badaniach ekonomicznych. Jest autorem wielu krajowych i zagranicznych publikacji naukowych z zakresu finansów publicznych, polityki pieniężnej i ekonometrii stosowanej oraz felietonów w prasie codziennej.

AKCJONARIUSZE

Lista akcjonariuszy spółki genXone SA

Stan na dzień 23.02.2021

struktura akcjonariatu genXone S.A. na dzień 23.02.2021

AUTORYZOWANY DORADCA

inc autoryzowany doradca

ANIMATOR RYNKU

RAPORTY GIEŁDOWE

25.02.2021RAPORT EBI5/2021 Rezygnacja osoby nadzorującej oraz powołanie osoby zarządzającej Załącznik
24.02.2021RAPORT ESPI7/2021 Otrzymanie zawiadomienia o transakcjach osoby zobowiązanej Załącznik
24.02.2021RAPORT ESPI6/2021 Aktualizacja informacji o podpisaniu istotnej umowy
23.02.2021RAPORT ESPI5/2021 Otrzymanie zawiadomień o zmianie udziału w ogólnej liczbie głosów
Emitenta Załącznik Załącznik
23.02.2021RAPORT ESPI4/2021 Otrzymanie zawiadomienia o transakcji osoby zobowiązanej Załącznik
22.02.2021RAPORT ESPI3/2021 Otrzymanie zawiadomienia o transakcjach osób zobowiązanych
Załącznik Załącznik Załącznik Załącznik
22.02.2021RAPORT ESPI2/2021 Otrzymanie zawiadomienia o transakcjach osoby zobowiązanej Załącznik
16.02.2021RAPORT EBI4/2021 Korekta raportu okresowego za IV kwartał 2020 r. Załącznik
12.02.2021RAPORT EBIKwartalny 3/2021 Raport okresowy za IV kwartał 2020 roku Załącznik
04.02.2021RAPORT EBI2/2021 Podpisanie umowy z biegłym rewidentem
21.01.2021RAPORT ESPI1/2021 Informacja o podpisaniu istotnej umowy
19.01.2021RAPORT EBI1/2021 Terminy przekazywania raportów okresowych w 2021 roku
30.12.2020RAPORT ESPI15/2020 Otrzymanie zawiadomienia o transakcjach osoby zobowiązanej
Załącznik
11.12.2020RAPORT ESPI14/2020 Otrzymanie zawiadomienia o transakcjach osoby zobowiązanej
Załącznik
25.11.2020RAPORT ESPI13/2020 Aktualizacja informacji dotyczącej koncentracji na działalności
związanej z SARS-CoV 2
24.11.2020RAPORT ESPI12/2020 Otrzymanie zawiadomienia o transakcjach osoby zobowiązanej
Załącznik
24.11.2020RAPORT ESPI11/2020 Otrzymanie zawiadomienia o transakcjach osoby zobowiązanej
Załącznik
13.11.2020RAPORT EBI5/2020 Raport okresowy za III kwartał 2020 roku genXone Spółka Akcyjna
Załącznik
28.10.2020RAPORT ESPI10/2020 Koncentracja na działalności związanej z SARS-CoV-2
oraz informacja o nowej inwestycji Spółki
14.10.2020RAPORT ESPI9/2020 Otrzymanie zawiadomienia o transakcjach osoby zobowiązanej Załącznik
06.10.2020RAPORT ESPI8/2020 Otrzymanie zawiadomień o transakcjach osoby zobowiązanej
Załącznik
16.09.2020RAPORT ESPI7/2020 Otrzymanie zawiadomień o transakcjach osób związanych
Załącznik Załącznik Załącznik
10.09.2020RAPORT ESPI6/2020 Otrzymanie zawiadomienia o transakcjach osoby zobowiązanej
Załącznik
08.09.2020RAPORT ESPI5/2020 Otrzymanie zawiadomienia o transakcjach osoby zobowiązanej
GENXONE S.A. Załącznik
08.09.2020RAPORT ESPI4/2020 Otrzymanie korekty zawiadomienia o transakcjach osoby
zobowiązanej
Załącznik
08.09.2020RAPORT ESPI3/2020 Otrzymanie zawiadomień o transakcjach osób zobowiązanych
GENXONE S.A. Załącznik
25.08.2020RAPORT ESPI2/2020 Informacja o zakończonej ewaluacji nowego testu diagnostycznego
14.08.2020RAPORT EBI4/2020 Raport okresowy za II kwartał 2020 roku genXone Spółka
Akcyjna
Załącznik
12.08.2020RAPORT EBI3/2020 Uzupełnienie raportu bieżącego EBI nr 1/2020 Załącznik
12.08.2020RAPORT EBI2/2020 Terminy przekazywania raportów okresowych w 2020 roku
12.08.2020RAPORT EBI1/2020 Zakres stosowanych zasad „Dobrych Praktyk Spółek
Notowanych na NewConnect”
07.08.2020RAPORT ESPI1/2020 Uzyskanie dostępu do systemu ESPI

DOKUMENTY KORPORACYJNE

Statut

Regulamin Zarządu

Oświadczenie o stosowaniu dobrych praktyk

WALNE ZGROMADZENIE AKCJONARIUSZY

OGŁOSZENIE

Zarząd GENXONE S.A., zwołuje na dzień 17 lipca 2020 r., o godz. 12.00, Zwyczajne
Walne Zgromadzenie, które odbędzie się w siedzibie, ul. Kobaltowa 6, Złotniki, 62-
002 Suchy Las.
Porządek obrad obejmuje:

 1. Otwarcie obrad i wybór Przewodniczącego.
 2. Stwierdzenie prawidłowości zwołania i zdolności do podejmowania uchwał.
 3. Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w przedmiocie:
  a) zatwierdzenia sprawozdań za rok 2019:
  – zarządu z działalności Spółki,
  – finansowego Spółki,
  – Rady Nadzorczej,
  b) pokrycia straty Spółki,
  c) udzielenia absolutorium z wykonania obowiązków:
  – Zarządu,
  – Rady Nadzorczej.
 4. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia liczby członków Rady Nadzorczej.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w składzie Rady Nadzorczej.
 6. Podjęcie uchwały w sprawie zasad i wysokości wynagradzania członków Rady
  Nadzorczej.
 7. Zamknięcie obrad.

Ogłoszenie zostało zamieszczone w Monitorze Sądowym

Daty NWZ, ZWZ

Załączniki: ogłoszenie, sprawozdanie, inne

PREZENTACJE

KONTAKT DLA INWESTORÓW

Dr Michał Kaszuba
m.kaszuba(at)genxone.eu

INSTYTUCJE
RYNKU KAPITAŁOWEGO

DOKUMENT INFORMACYJNY

0